27.02.2022

16:00

Unai Emeri ume da izabere igrače

Igrači Viljareala

Mladi igrač Viljareala, Jeremi Pino, na sjajan način je započeo svoju karijeru u španskom klubu, postigavši het-trik u prvom poluvremenu u pobedi Viljareala nad Espanjolom rezultatom 5:1.

Ipak, nije se na tome zaustavio već je u drugom poluvremenu postigao još jedan gol, postavši najmlađi strelac u istoriji kluba koji je postigao četiri gola na jednoj utakmici, sa svega 19 godina i 130 dana.

Takođe je postao i treći najmlađi strelac het-trika u jednom poluvremenu u istoriji španskog fudbala. Mlađi od njega su bili Santi Mina (2015.) i Hoze Iragori (1930.).

Pinov het-trik je bio savršen, odnosno postizao je golove sa obe noge, kao i jedan glavom.

Viljareal nastavlja svoju dobru formu i trenutno se nalaze na 5. poziciji u La Ligi sa 42 boda.