FENER ZARIBAO, TADIĆ NASTAVIO DA REŠETA: Dva gola Srbina u porazu od Trabzona!

22:11

Kraj serije "kanarinaca"...

Dušan Tadić

Trabzon je prekinuo fantastičnu seriju Fenerbahčea od deset pobeda od početka nove sezone u Superligi Turske.

U Istanbulu je bilo 3:2 za goste, koji su poveli preko Onuačua u desetom minutu, a asistent je bio Edin Višća.

Već u prva dva minuta drugog poluvremena videli smo još dva pogotka gostiju, prvo je Ozdemir savladao Livakovića, a onda je pogodio i Nikolas Pepe.

Na 1:3 smanjio je Dušan Tadić iz penala u 61. minutu, da bi Trabzon potom ostao sa desetoricom zbog isključenja Jukšeka.

U poslednjim minutima meča novi penal za domače, Tadić je iz prvog pokušaja pogodio prečku, ali je sudija ponovio kazneni udarac, pa je srpski fudbaler ovoga puta bio precizan.

Fener ipak nije uspeo da stigne do gola u nadoknadi, pa je Trabzon na kraju trijumfovao i omogućo Galatasaraju da naredno kolo dočeka kao prvi na tabeli.