CEO SVET SE SPRDA SA RONALDOM: Legenda Junajteda u šoku - je li moguće da to nosi? (FOTO)

03.10.2021

07:28

Kristijano Ronaldo je počeo meč sa klupe protiv Evertona (1:1), a posle novog kiksa Mančester junajteda je bio glavna tema na društvenim mrežama!

Kristijano Ronaldo u dresu Junajteda

Ole Gunar Solskjer ga je uveo u igru tek u 57. minutu, rezultat je tada bio 1:0 za domaći tim, a osam minuta kasnije Tauzend je izjednačio.

Ronaldo u igri nije uradio ništa posebno, ali je jedan detalj pokrenuo lavinu komentara na društvenim mrežama - razlog su kostobrani.

U trenutku dok se spremao da uđe u igru podešavao je opremu i otkrio da ima specijalno dizajnirane kostobrane na kojima je njegov lik.

Ronaldo nosi kostobrane sa svojim likom

Mnogi su smatrali da je Portugalac još jednom pokazao koliko je egocentričan, a oglasila se i legenda Junajteda.

- Ima svoju fotografiju na kostobranima koje nosi? Stvarno? U šoku sam...- izjavio je Roj Kin dok je komentarisao utakmicu svog bivšeg tima.