MITROVIĆ GLEDAO DRAMU SA KLUPE: Arsenal IZBOKSOVAO remi u 97. minutu - Fulamova agonija se nastavlja!

18.04.2021

14:37

Arsenal i Fulam odigrali su nerešeno 1:1, u meču 32. kola engleske Premijer lige, a srpski fudbaler Aleksandar Mitrović nije igrao u ovom meču.

Arsenal - Fulam

Arsenal je bio dominantniji tokom čitavog meča.

"Tobdžije" su konstantno napadale došli su do gola u 40. minutu. Sebaljos donosi vođstvo, a onda smo videli VAR na sceni i gol je poništen.

Ključni deo meča se desio kada je Gabrijel nespretno napravio faul, Poson svira faul i to je penal za Fulam.

Odgovornost preuzima mladi Džoš Maja za vođstvo "kotidžera" od 59. minuta.

Nastavile su tobdžije da jurišaju, a spasonosni pogodak je stigao u nadoknadi vremena.

Nketija postiže gol u sedmom minutu nadoknade. I to je 1:1 kao krajnji rezultat dramatične utakmice u Londonu.

Fulam je bez pobede ostao u poslednjim trenucima utakmice i tako smanjio šanse za opstanak u ligi.