ŠTA BI MURINJO BEZ KEJNA? Sjajni Englez spasao BOD bledom Totenhemu!

16.04.2021

20:59

Fudbaleri Evertona i Totenhema remizirali su 2:2 u okviru 32. kola Premijer lige.

Hari Kejn postiže gol

Oba tima se nadaju plasmanu u Ligu šampiona, ali posle ovog nerešenog ishoda šanse za tako nešto drastično su smanjene.

Totenhem je poveo golom Kejna koji je iskoristio grešku Holgejta i precznim udarcem savladao Pikforda. Ipak, samo četiri minuta kasnije Regilon bez potrebe ruši Rodrigeza, a Sigurdson pogađa sa bele tačke. Sa 1:1 se otišlo na poluvreme.

U drugom delu posle boljeg početka Totenhema Sigurdson kruniše sjajnu akciju novim golom i donosi 2:1 Evertonu.

Međutim, ponovo je odbrana Karamela napravila kobnu grešku, a Kejn je zakucao loptu u mrežu i postavio konačnih 2:2, iako su do kraja meča oba tima imala svoje šanse za trijumf.

Na kraju se Kejn povredio u nadoknadi vremena, pa je napustio teren, ali dobra vest je da je sam hodao, pa ne bi trebalo dugo da pauzira.