Napredak promašio penal, pa uzeo bod u finišu meča

25.10.2019

18:15

Fudbaleri Napretka i Voždovca remizirali su 1:1 u prvom odigranom meču 13. kola Superlige Srbije.

RepublikaFoto: starsport
Bod ostaje u Kruševcu

Meč je bolje počeo domaćin, pošto su Kruševljani u 11. minutu dobili priliku da povedu sa bele tačke. Ipak mladi golman Voždovca Marko Ilić nastavio je sa impresivnim odbranama ove sezone i uspeo je da zaustavi udarac sa penala.

Mašović je postigao prvi gol na meču i prekinuo prilično neinteresantnu utakmicu bez šansi. On je u 62. minutu šutirao sa 25 metara, a oštar udarac je otišao iza leđa golmana Napretka.

Ipak u 83. meču Gavrić je uspeo da izjednači i da donese bod svom timu. Napredak je trenutno 12. na tabeli, dok je Voždovac 7.