BEZ STARCA NEMA UDARCA: Ljubimac delija otkinuo bodove Vojvodini

17.02.2023

17:59

Novosađani ostali bez pobede u završnici utakmice.

Fudbaleri Vojvodine

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Vojvodine remizirali su u prvoj utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Meč na Sportsko rekreativnom centru "MR Radoš Milovanović" završen je rezultatom 1:1.

Novosađane je u vođstvo doveo štoper iz Malija Mamadu Serov Traore, koji je mrežu domaćina zatresao u 34. minutu.

Međutim, bod Mladosti doneo je iskusni Marko Mirić. Bivši fudbaler Crvene zvezde i čovek koji je odigrao tri meča za reprezentaciju Srbije je pokazao da mu ni godine ne mogu ništa, pošto je mesec dana pre 36. rođendana pogodak postigao u poznom delu meča, tačnije u 78. minutu.