CIRKUS U SUPERLIGI: Široki sudio tri penala, Milovanović ga "častio" uvredama

29.10.2018

11:04

Kakav cirkus... Utakmica 13. kola Superlige Srbije u Lučanima između domaće Mladosti i subotičkog Spartaka izazvala je novu buru!

Mladost je slavila pobedu od 2:1 (1:0), a sva tri gola postignuta su sa bele tačke.Aleksandar Pejović bio je stralac oba gola za Mladost u 45. minutu prvog dela i sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena. Stefan Denković bio je stralac za “plave golubove” u 90. minutu. Ono što je zanimljivo, sva tri gola postignuta su sa bele tačke.

Meč je sudio Zoran Široki, a on je na ovom meču doživeo i niz uvreda. Trener tima iz Lučana Neško Milovanović nazvao ga je "lopinom".