SPEKTAKULARNA PROSLAVA TITULE: Borac je posle osam sezona stigao do šampionske titule i vraća se u viši rang! (VIDEO)

11.06.2023

22:22

Vreme je za slavlje.

U okviru poslednjeg kola Gradske lige Kruševac ekipa Borca (Bivolje) ugostila je sastav Mudrakovca, prvi duel ova dva tima završen je pobedom tadašnjeg gosta rezultatom 5:3.

Sastavu iz Bivolja je na ovom meču dodeljen šampionski pehar koji je osvojen još pre tri kola, dok je ekipa Mudrakovca sa 33 osvojenih bodova bila an deobi desetom mesta u ligi.

Pred oko 300 gledalaca domaći sastav je od prvog minuta krenuo ofanzivno, napadački sa željom da trijumfom završe sezonu.

Igrao se deseti minut kada je Đorđe Đorđević poslao loptu iza leđa gostujućeg golmana Milosavljevića, 1:0 za Borac.

Borac ide u viši rang

Nastaviljeni su ataci domaćih igrača ka golu Mudrakovca, što je dovelo do nove promene rezultata u 25. minutu. Ivan Drenovac je povisio prednost Borca na 2:0.

Do kraja poluvremena publika je imala prilike da vidi par prilika na obe strane, ali novih golova nije bilo.

Već posle tri minuta nastavka meča, Đorđević je po drugi put zatresao mrežu rivala, 3:0.

Konačan rezultat susreta postavljen je u 75. minutu kada su gosti "sa kreča" smanjili zaostatak na 3:1, Stefan Petrović je bio strelac za Mudrakovac.

Borac (Bivolje) - Mudrakovac 3:1 (2:0)

Borac: Stoiljković, Drenovac, Bogdanović, Janković, Đorđević, Cvetković, Simić, Petković, Ružić, Savković, Petrović

Mudrakovac: Milosavljević, Đurđek, Mihajlović, Vulić, Milenković, Petrović, Mihajlović, Krstić, Žarković, Lilić, Lacić

Domaći sastav je tako sezonu završio trijumfom, Borac je osvojio šampionski pehar i posle osam godina se vraća u viši rang.