RUDAR HVATA ZALET ZA GORNJI DEO TABELE: Bez previše problema savladan je sastav Jedinstva! (VIDEO)

10.04.2023

20:26

Odlična igra domaćeg tima.

U okviru 13. kola Gradske lige Šabac-Pocerina ekipa Rudara iz Donjeg Crniljeva ugostila je sastav Jedinstva iz Male Vranjske, prvi duel ova dva tima završen je pobedom tadašnjeg domaćina rezultatom 4:1.

Domaćin susreta se sa 10 bodova nalazio do ovog meča na deobi sedme pozicije na tabeli, dok je sastav Jedinstva sa pet bodova više na petom mestu.

Ekipa Rudara je u ovaj meč ušla posle velike pobede na gostovanju ekipi Galeba, u istom ritmu su nastavili i protiv sastava Jedinstva.

Već u 6. minutu golman gostiju je morao da vadi loptu iz svoje mreže, strelac za Rudar bio je Miloš Jovanović.

Nastavili su domaći sa visokim presingom što je u velikoj meri pravilo probleme gostima iz Male Vranjske.

Igrao se 22. minut kada je ekipa Rudara povela sa 2:0, Dejan Đurđević je odlično izveo slobodan udarac.

Do kraja poluvremena opet se zatresla mreža Jedinstva. Tri minuta pred odlazak na odmor Luka Lukić je postigao gol za 3:0.

Nedugo posle starta drugog poluvremena u domaćem timu su izvršene tri izmene.

U nastavku meča beležimo nekoliko prilika pred golom gostiju, ali je realizacija izostala.

Gostujući tim je sa par poluprilika pokušao da zapreti golmanu Pavloviću, ali je konkretna završnica izostala pa je mreža domaćina ostala netaknuta do kraja meča.

Rudar 2017 (Donje Crniljevo) - Jedinstvo (Mala Vranjska) 3:0 (3:0)

Rudar 2017: Pavlović, Mandić (od 58' Novaković), Đurđević, Tomić, Vasić, Jovanović, Lukić, Mićić (od 67' Tomić), Mirković (od 58' O. Matić), Nikolić (od 54' N. Matić), Damnjanović

Jedinstvo: Živanović, Didulica (od 62' Kovanović), Petrović, Kuzmić (od 74' Vasić), Ilić, Skorić, Ranković, Stanojević, Tuco, Ilić, Lazarević

Drugom vezanom pobedom ekipa Rudara je napravila odličnu uvertiru za gostovanje timu Rankovac (Nakučani) u sledećem kolu, dok sastav Jedinstva dočekuje Mladost iz Slatine.