LIGA ŠAMPIONA: Bavarska mašinerija PROTUTNJALA Katalonijom, Lukaku SRUŠIO Zenit, Juve SILAN u Švedskoj!

14.09.2021

20:44

Večeras je na programu bilo osam mečeva grupne faze Lige šampiona, a derbi meč odigran je na "Kamp Nou".

Detalj sa stadiona "Kamp Nou", sa meča Barselona - Bajern

Bajern je demonstrirao silu u Kataloniji, gde je naneo još jedan težak i ubedljiv poraz "posrnuloj" Barseloni, rezultatom 3:0! Barsu je "otvorio" Miler u 34. minutu, a onda je sve rešio poljski centarfor Robert Levandovski sa dva pogotka, u 56. i 85. minutu.

Branilac titule, ekipa Čelsija, minimalnim rezultatom je nadigrala Zenit na "Stamford Bridžu", a gol odluke dao je Lukaku u 69. minutu.

Juventus nije imao ni najmanje problema u Švedskoj, gde je savladao Malme sa 3:0, dok su Viljareal i Atalanta remizirali na "Madrigalu" sa 2:2.

Ranije večeras, odigrana su dva duela, o čemu više možete pročitati OVDE.

Tok utakmica mogli ste da pratite uživo na našem portalu

Kraj utakmica

90+3. minut - Šaparenko je postigao gol za Dinamo u Kijevu protiv Benfike, ali je on poništen nakon konsultovanja VAR-a!

85. minut - GOOOOL! Gnabri je pogodio stativu, ali je do lopte stigao poljski centarfor, koji je svojim drugim golom povisio na 0:3!

83. minut - GOOOOL! Robin Gosens poravnava na "El Madrigalu" (2:2), dok je Dinamo ostao sa desetoricom, pošto je Garmaš dobio drugu javnu opomenu.

81. minut - Ulazimo u završnicu mečeva.

74. minut - GOOOOL! Danjuma je bio precizan za preokret Viljareala protiv Atalante - 2:1!

69. minut - GOOOOOL! Romelu Lukaku je "otvvorio" Zenit na "Stamford Bridžu", na asistenciju Aspilikuete.

63. minut - Bruks je zaradio drugi žuti karton, pa su "vukovi" u Francuskoj ostali sa desetoricom.

60. minut - Posle jednog časa igre na tri terena još uvek nismo videli golove, Bajern rutinski vodi na "Kamp Nou", a Juve u Skandinaviji.

56. minut - GOOOOL! Levandovski je duplirao prednost Bajerna u Kataloniji, Barsa je na kolenima - 0:2!

48. minut - Davidu je poništen gol za Lil, pa je u Francuskoj i dalje 0:0...

46. minut - Počela su druga poluvremena.

Kraj 1. poluvremena

45+1 - GOOOOL! Juve uništava Malme, Morata je povisio na 3:0!

43. minut - GOOOL! Dibala je iz penala duplirao prednost Juventusa na 2:0!

38. minut - GOOOOL! Trigeros je pogodio za "žutu podmornicu", koja je izjednačila protiv Atalante na 1:1!

34. minut - GOOOL! Tomas Miler je doveo Bajern u vođstvo! Lopta je na putu ka golu Barse nekog zakačila i malo promenila pravac, Barselona - Bajern 0:1!

30. minut - Pola časa igre na terenima, samo dva pogotka italijanskih predstavnika.

23. minut - GOOOOL! Aleks Sandro je doveo Juventus u vođstvo, na asistenciju Bentankura - Malme - Juve 0:1!

18. minut - Sane je imao gromnu šansu na "Kamp Nou", ali je Ter Štegen sprečio promenu rezultata na derbiju večerašnjeg programa.

12. minut - Veliku šansu imala je Atalanta da duplira prednost, propustio ju je Gosens, dok je Šaparenko propustio priliku iz slobodnog udarca da Dinamu donese prednost protiv Benfike. Još uvek samo jedan gol na mečevima koji su počeli od 21 čas.

6. minut - GOOOOL! Atalanta je postigla prvi pogodak na večernjim mečevima. Italijani vode na stadionu "El Madrigal", a gol je postigao Švajcarac Frojler - 0:1!

1. minut - Počele su utakmice na šest terena širom Evrope.