DRAMA I NA TERENU I NA TRIBINAMA: Totenhem ŠOKIRAO Votford u šestom minutu nadoknade! (VIDEO)

01.01.2022

16:59

Fudbaleri Totenhema savladali su kao gosti Votford rezultatom 1:0 (0:0), golom Sančeza u 96. minutu utakmice!

Duel Ekonga (Votford) i Kejna (Totenhem)

Klub iz severnog Londona imao je terensku inicijativu tokom cele utakmice, ali je tek u samoj završnici, nakon odličnog centaršuta Sona, pronašao put do mreže domaćina. Pre toga, dve stopostotne šanse propustio je Kejn, promašivali su i Regelon i Son, ali je Totenhem ipak uspeo da stigne do čitavog plena prvog dana Nove godine.

Inače, u finišu meča viđen je prekid koji je trajao nekoliko minuta, s obzirom da je jednom navijaču na tribinama pozlilo, ali srećom bez većih posledica.

"Spursi" su na 7. mestu premijerligaške tabele sa 33 osvojena boda, dok je Votford tik iznad "zone ispadanja" sa 13 sakupljenih poena.

Podsetimo, u derbiju subotnjeg programa Mančester siti je preokretom nadigrao Arsenal, a izveštaj možete pročitati OVDE, dok se od 18:30 sati sastaju Kristal Palas i Vest Hem.