KATASTROFA: Saša Ilić se neće smejati posle OVOGA!

18.11.2021

17:08

Fudbaleri Čukaričkog razočarali su svoje navijače.

Čukarički je na gostovanju poslednjeplasiranom Novom Pazaru jedva izvukao bod, pošto je krajnji rezultat bio 2:2.

Trener tima sa Banovog Brda Saša Ilić sigurno neće biti zadovoljan partijom svojih igrača, ali može da bude srećan što je njegov tim uspeo da stigne barem do jednog boda.

Novi Pazar je poveo sredinom prvog poluvremena golom Aganspahića, a izjednačenje Čuki doneo je Stevanović u 36. minutu. Ipak, domaćin preko Mladenovića u samoj završnici prvog dela igre stiže do nove prednosti.

Činilo se da će Pazarci odneti veliku pobedu, ali je Čukarički šest minuta pre kraja pogotkom Kajevića sa bele tačke došao do 2:2.

Domaćin je mogao da stigne do pobede u nadoknadi, ali je Aganspahić bio neprecizan.

Na kraju podela bodova, koja više odgovara Novom Pazaru, dok će Saša Ilić imati šta da kaže svojim igračima.