"LALE" PREOKRENULE GOSTE: Kragujevčani se poradivali ali sa "Karađorđa" otišli pognute glave!

24.10.2021

17:49

U 14. kolu Superlige Srbije, novosadska Vojvodina je posle preokreta u drugom poluvremenu upisao tri boda u duelu sa kragujevačkim Radničkim.

Lale slavile kod kuće

Gostima ostaje da žale zbog očajnog početka drugog poluvremena, kada je Voša za kratko vreme postigla dva gola, do kraja još jedan za kmonačnih 3:1 (0:1).

Gosti su najpre poveli u 34. minutu na “Karađorđu”. Trifunović je iskoristio priliku koja mu se ukazala i Novosađani su morali da krenu sa centra.

U drugom poluvremenu, za samo četiri minuta, domaćini preokreću rezultat.

Vojvodina je silovito ušla u nastavak meča i već u 48. minutu Vukadinović matira odbranu Kragujevčana, koji se nisu čestito ni vratili iz šoka, a morali su ponovo sa loptom na centar. Egzekucija je ovog puta stigla od Veljka Simića.

Osokoljeni ekspresnim preokretom Novosađani su krenuli da reše meč na vreme, a do trećeg gola su stigli sa bele tačke.

Strelac je bio Čović, dvadesetak minuta pre kraja i tada je već bilo jasno da bodovi ostaju na “Karađorđu”.