(VIDEO) ŠAMPIONSKA PETARDA: Inter RAZNEO rivala na proslavi Skudeta

subota, 8. 5. 2021.| 20:01

0

Fudbaleri Intera savladali su rezultatom 5:1 Sampdoriju u okviru 35. kola Serije A.

Tanjug/AP
Fudbaleri Intera

Inter je prošle nedelje obezbedio Skudeto, a sada je kao novi šampion Italije odigrao prvu utakmicu na "Meaci".

Iako je javnost očekivala da "Neroazuri" malo spuste loptu pošto su osvojili titulu, to se nije dogodilo, već je pukla petarda u mreži Sampdorije.

Roberto Galjardini je već u četvrtom minutu načeo goste iz Đenove, a prednost je duplirao Aleksis Sančez.

Do poluvremena je najpre Balde Keita smanjio na 2:1, ali je već u sledećem napadu, u 36. minutu, Sančez dao svoj drugi gol na meču.

U drugom delu su mrežu Sampdorije tresli još Andrea Pinamonti i Lautaro Martinez koji je sa bele tačke postavio konačan rezultat.

GROBARI BUKVALNO U DELIRIJUMU ZBOG GOLGETERA: Jedan od NAJBOLJIH stranaca ikada se VRAĆA u Partizan!