POTERA SE NASTAVLJA: "Kamiondžije" protutnjale kroz Ljubić - najvažniji mečevi tek slede! (VIDEO)

Autor: Vladimir Vorih

10.04.2023

14:32

Potera za liderom se nastavlja.

Stoprocentna serija uspeha pribojskih "kamiondžija" nastavljena je i prethodnog vikenda, nakon nezgodnog gostovanja u Ljubiću.

Na krilima trijumfa u neverovatnom meču protiv čačanskog Borca 1926, kada su fudbaleri pribojskog FAP-a na svom stadionu u gradu na obalama Lima uspeli od 1:3 da stignu do konačnih 4:3, Obiora Odita i saigrači su u Ljubić otputovali sa jasnim ciljem da tri boda donesu u svoj grad.

Ekipa Poleta iz Ljubića je u jednom trenutku takmičenja figurirala kao tim koji iz drugog plana možda može pomutiti planove favorita, ali je serijom negativnih rezultata u prethodnih gotovo mesec dana, izgubila svaku šansu da se uključi u borbu za plasman u prvoligaški karavan i u susret sa pribojskom ekipom mogl isu da uđu lišeni bilo kakvog rezultatskog pritiska.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali je sav kvalitet FAP-a došao do izražaja u nastavku susreta kada su preko Jovanovića, Odite i Lukovića stigli do tri pogotka kojima su bodovi zasluženo krenuli put grada na Limu.

A post shared by FK FAP (@fk.fap)

- Srpska liga Zapad, 20. kolo:

Polet (Ljubić) - FAP (Priboj) 0:3 (0:0)

Strelci: Jovanović, Odita i Luković

Ovim trijumfom FAP nastavlja poteru za ekipom Smedereva 1924, a već narednog vikenda očekuje ih novo iskušenje s obzirom da će gostovati u Valjevu ekipu Budućnost Krušik 2014.