PIKSI TRLJA RUKE: Nemanja Radonjić DOMINIRA u Italiji! Za dlaku mu izmakao HET-TRIK! (VIDEO)

18.09.2023

22:12

Sjajno veče za našeg reprezentativca.

Nemanja Radonjić

Fudbaleri Torina savladali su Salernitanu u gostima rezultatom 3:0 (2:0) uz fenomenalnu partiju srpskog reprezentativca Nemanje Radonjića.

Krilni napadač je vodio "bikove" do izuzetno važne pobede, a klasu je pokazao u 41. minutu donevši svom timu prednost od 2:0 prelepim udarcem izvan šesnaesterca.

Svoj drugi gol na meču Radonjić je postigao u 50. minutu i tako postavio konačan rezultat meča.

Radonjić je inače postigao gol i u 58. minutu, ali ga je poništio VAR zbog milimetarske nedozvoljene pozicije, ali to svakako nije pokvarilo blistavu predstavu.