ČUKARIČKI ĆE U PIREJ: Olimpijakos prošao Genk i ZAKAZAO duel sa "brđanima"!

17.08.2023

22:33

Znalo se da će protivnik biti težak.

Fudbaleri Čukaričkog igraće protiv Olimpijakosa u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Tim iz Pireja je ušao u revanš protiv Genka sa golom prednosti iz prvog meča koji su igrali u Grčkoj i prošao dalje nakon što je u Belgiji bilo nerešeno (1:1).

Domaćin je neutralisao zaostatak koji su imali već u 30. minutu kada je Džozef Pejntsil bio precizan sa "bele tačke".

Isti igrač je dobio crveni karton i tako umesto heroja postao tragičar svoje ekipe.

Genk je mao aktivan rezultat do samog kraja utakmice, ali ih je razočarao Sotiris Aleksandropulos.

Pogodio je veznjak Olimpijakosa u 96. minutu i tako poslao svoj tim na megdan ekipi Igora Matića.

Prvi meč Čukarički će odigrati u gostima, u Grčkoj 24. avgusta, dok je revanš u Srbiji nedelju dana kasnije.