ZAVRŠEN VELIKI POSAO: Navijači u delirijumu

18:08

Desio se veliki preokret.

Detalj sa utakmice između Crvene zvezde i Kelna

Fudbaleri Kelna opstali su u Bundesligi, pošto su u dvomeču savladali trećeplasirani tim druge lige Nemačke, ekipu Kila.

Posle prve utakmice u kojoj je Kil na gostovanju slavio sa 1:0, "jarčevi" su se revanširali drugoligašu sa kamatom i u gostima su trijumfovali rezultatom 5:1.

Jonas Hektor je doveo Keln u vođstvo već u trećem minutu, ali je odmah u narednom napadu Kil izjednačio preko Jae-Sung Lija.

Međutim, Sebastijan Anderson je pogocima u šestom i 13. minutu svima jasno stavio do znanja da je Keln "našpanovan" do maksimuma.

Rafael Cihoz je u 39. minutu povisio na 4:1, a Elis Škiri je u 84. postavio konačan rezultat.

U ekipi Kila je nekadašnji reprezentativac Srbije Aleksandar Ignjovski ceo meč presedeo na klupi za rezerve.