Mladići isti kao seniori: Rusija slavila u Nišu, "orlići" daleko od EP!

19.11.2019

20:05

Mlada reprezentacija Srbije doživela je treći poraz u kvalifikacionoj Grupi 5, u borbi za plasman na Evropsko prvenstvo.

"Orlići" bez datog gola protiv Rusije u Nišu

Bolja od ''orlića'' večeras u Nišu bila je selekcija Rusije, koja je slavila rezultatom 2:0 i učvrstila se na prvom mestu u grupi.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Rusi su poveli već u osmom minutu golom Čalova, na asistenciju Sulejmanova, a Sulejmanov je u finišu prvog poluvremena duplirao prednost i postavio konačan rezultat.

Nije ni Srbija bila bez šansi, propuštali su ih Joveljić, Vidosavljević, a bilo je i par spornih situacija, pogotovo ona u finišu meča, kada je Oblijakov igrao rukom u svom kaznenom prostoru, ali penala za ''orliće'' nije bilo.