Leonardo postigao četiri komada i režirao veliki preokret u Ligi šampiona!

22.04.2019

18:33

Ljubimac "grobara" Leonardo dominira u azijskoj Ligi šampiona. Brazilski fudbaler postigao je sva četiri gola u pobedi svoje Al Vahde protiv Al Rajana od 4:3.

RepublikaFoto: Tanjug
Leonardo

Al Vahda je do važne pobede stigla posle velikog preokreta i tako izbila na čelo grupe B.

Al Rajan je vodio 2:0, pa je Leonardo smanjio na 2:1. Gosti iz Katara imali su 3:1 na poluvremenu, a onda ih je pogodila „pustinjska oluja“ u režili brazilskog velemajstora. Minut 56. za 2:3, minut 82. za 3:3 i onda u 89. pogodak za preokret, za pobedu, za dugo pamćenje Leonarda da Silve Souze.