PREMIJER LIGA: Čelsi nastavlja da GAZI, Milivojevićev Palas preživeo poraz!

01.09.2018

16:38

Evo rezultata četvrtog kola Premijer lige.

Čelsi nastavlja sa pobedama!

Fudbaleri Čelsija savladali su Bornmut sa 2:0, identičnim rezultatom Sautempton je trijumfovao nad Kristal Palasom.

Everton je remizirao sa Hadersfildom 1:1, dok je Vulverhempton minimalnim rezultatom bio bolji od Vest Hema u okviru četvrtog kola Premijer lige.

Ekipa Muricija Sarija nije postigla pogodak do 72. minuta kada je Pedro zatresao mrežu Bornmuta, i tako načeo mrežu, da bi 13 minuta kasnije Azar, postavio konačnih 2:0.

U 47. minutu Sautempton je pogodio mrežu londonskog kluba, samo 12 minuta kasnije Čarli Ostin nije bio precizan sa bele tačke, ali je u poslednjem minutu utakmice Pjer Hojbjerg je pogodio za konačnih 2:0.

Vulverhempton je tek u 93. minutu golom Adame Traorea obezbedio tri boda.

Hadersfild je poveo golom Bilinga, a onda je Everton golom Kalvert-Lujina izborio remi.