SERGEJ DIRIGOVAO, ĆIRO SVIRAO! Rapsodija Lacija u Salernu! (VIDEO)

15.01.2022

19:08

Fudbaleri Lacija savladali su Salernitanu u gostima rezultatom 3:0 u okviru 22. kola italijanske Serije A.

Meč je obeležio dvostruki strelac Ćiro Imobile, ali i reprezentativac Srbije Sergej Milinković Savić svojoj asistencijom u sedmom minutu.

Sergej je dobio dubinsku loptu i prelepim dodirom petom iz okreta dodao loptu ka Imobileu koji je rutinski savladao golmana Salernitane.

Srbin je učestvovao i kod drugog gola Imobilea tri minuta kasnije, ovoga puta Pedro je bio taj koji je uputio završni pas.

Konačan rezultat postavio je Lacari u 66. minutu kada je na dobar način okončao akciju Felipea Andersona.

Lacio se nakon trijumfa u Salernu nalazi na šestom mestu Serije A sa 35 bodova, dok je Salernitana poslednja sa 11.