"KIŠA" GOLOVA U RILJCU: Gosti dva puta vodili, ali su igrači Vinogradara nastavili svoju seriju perfektnih rezultata!

03.04.2023

20:18

Dosta bolja igra domaćina u drugom delu osigurala sva tri boda.

Jedan od nedeljnih duela u okviru 23. kola Druge rasinske okružne lige odigran je u Riljcu gde je ekipa Vinogradara ugostila sastav Kamenoresca. Prvi susret u Dublju završen je minimalnom pobedom domaćina rezultatom 1:0.

Utakmica je počela kišom koja je gotovo tokom svih 90 minuta pravila određene probleme igračima.

Odmah na startu susreta gosti su preko brzonogog Đorđija Andrijaševića došli do vođstva, igrao se drugi minut meča.

Osam minuta kasnije domaći su preko Mirka Babovića izjednačili.

Andrijašević je u 17. minutu opet zatresao mrežu domaćina i opet je prednost bila na strani Kamenoresca.

Igrači Vinogradara se nisu predavali, i pored novog vođstva protivnika uspeli su ubrzo da se vrate u utakmicu. Aleksa Milićević je u 24. minutu poravnao na 2:2.

Do kraja poluvremena ekipa Vinogradara je preko Jovana Jovanovića stigla po prvi put do vođstva, i to je ujedno bio i rezultat prvog dela igre, 3:2.

U drugom delu igre dosta bolja igra domaćih igrača rezultirala je novim golovima u mreži Vladimira Petrovića, golmana Kamenoresca.

Sedam minuta od novog polaska sa centra Miloš Mihajlović je povisio prednost domaćina na 4:2.

Konačan rezultat utakmice postavio je Babović svojim drugim golom na meču, 5:2.

Vinogradar (Riljac) - Kamenorezac 76 (Dublje) 5:2 (3:2)

Vinogradar: Damnjanović, Janković, Babović (od 68' Milutinović), Radovanović, Todorović, Milićević, Jovanović, Jevtić (od 68' Matić), Mihajlović, Milojević, Stevanović

Kamenorezac: Petrović, Janković, Župac, Pecić, Stanojević, Panić, Andrijašević, Đukić (od 46' Čolić), Bežanović, Milićević, Erić

Ovom pobedom ekipa Vinogradara je nastavila sa odličnim prolećnim partijama, na šest mečeva tim iz Riljca se nalazi na učinku od pet pobeda i samo jedne podele bodova. Trenutno se nalaze na desetoj poziciji, dok je Kamenorazac odmah ispod njih sa jednim bodom manje (20).

U sledećem kolu u Dublje gostuje Stari Trstenik, dok Vinogradar ide na noge sastavu Mladosti 1977 u Garevini.