VASA SLAVIO SA OKLAHOMOM! Micić za 7 minuta DAO 11 koševa! (VIDEO)

14.01.2024

04:45

Tanderi savladali Orlando Medžik rezultatom 112:100.

Košarkaši Oklahome pobedili su Orlando rezultatom 112:100 i upisali 27. pobedu u sezoni.

Tanderi su tako zadržali drugo mesto u Zapadnoj konferenciji, dok su Medžiksi doživeli drugi vezani poraz, a ukupno 17. od starta takmičenja.

Reprezentativac Srbije Vasilije Micić imao je prilike da odigra nešto više od 11 minuta, dok Pokuševskog ponovo nije bilo u ekipi Oklahome.

Micić je postigao sedam poena, imao je 3/5 pri šutu iz igre i 1/2 za tri poena.

Izuzev u dva navrata u prvoj četvrtini, Oklahoma je konstantno vodila, a imala je maksimalno 17 poena prednosti u drugoj četvrtini, 49:32.

Najzaslužniji je novi trijumf bio je Šaj Gildžis-Aleksander koji je postigao 37 poena uz šest skokova i sedam asistencija.

Džejlin Vilijams je dodao 16, a Čet Holmgren poen manje.

Kod Orlanda, istakao se Paolo Bankero sa 20 poena, 14 je postigao Kejleb Hjuston, a poen manje Entni Blek.