GOL, PA TUČA: Mitrović zatresao mrežu, pa ga protivnički kapiten udario u glavu! (VIDEO)

03.10.2023

18:57

Opšti haos na meču Azijske Lige šampiona.

Aleksandar Mitrović na zemlji, nakon što je dobio udarac

Fudbaleri Al Hilala u drugom kolu Azijske Lige šampiona gostuju iranskom Mazandaranu, a centralna figura meča u prvom poluvremenu bio je Aleksandar Mitrović.

Reprezentativac Srbije je prvo u četvrtom minutu dao gol koji je poništen zbog ofsajda, a potom je u 18. postigao regularan pogodak za 1:0.

Nešto kasnije, tačnije u 32. minutu, došlo je do velike gužve na terenu, a upravo Mitrović je izvukao najdeblji kraj, pošto ga je protivnički kapiten udario u glavu.