Nula Parme i Fiorentine - nova pobeda Specije!

07.11.2020

21:55

Parma i Fiorentina podelili su bodove u meču 7. kola italijanske Serije A 0:0, dok su fudbaleri Specije pobedili su na gostujućem terenu Benevento sa 3:0.

Nikola Milenković

Parma je odigrala jedan meč u svom stilu i uspela da osvoji bod.

Nisu imali nijedan šut u okvir gola Fiorentine. Ni gosti iz Firence nisu ništa bili bolji. Nisu stvorili veliki broj prilika, a najbolju su imali u 51. minutu. Tada je Biragiju sjajno odbranio udarac Luiđi Sepe.

Nikola Milenković odigrao je ceo meč, dok Dušan Vlahović nije ulazio u igru.

Specija je upisala drugu pobedu u Seriji A, povela je u 29. minutu kada je strelac bio Tomazo Pobega, a pobedu je obezbedio Mbala Nzola sa dva gola, u 65. i 70. minutu.

Fudbaleri Kaljarija savladali su Sampdoriju u meču sedmog kola italijanske Serije A  2:0.

Na startu drugog dela Lorenco Toneli je skrivio jedanaesterac, koji je realizovao kapiten Žoao Pedro.

Drugi gol delo je Nandeza u 69. minutu, na asistenciju Simeonea.