07.03.2020

18:47

Favoriti su opravdali svoje uloge u okviru 25. kola Linglong Superlige Srbije.

Rad - TSC

Pobede su ostvarili Radnik, Bačka Topola i Vojvodina, dok pobednika nije bilo na susretu Napredak – Proleter, koji je završen bez golova.

Vojvodina je kod kuće savladala Mladost iz Lučana – 2:1 (0:0).

Ekipa Nenada Lalatovića do pobede je došla golovima u drugom poluvremenu.

Strelac vodećeg gola bio je Čović u 66. minutu, dok je deset minuta kasnije Zečević zatresao svoju mrežu.

Strelac za Mladost bio je Satara u 82. minutu.

Radnik je savladao Javor – 2:0 (1:0).

Strelac vodećeg gola bio je Pavlov u 27. minutu, a pobedu je potvrdio Mitošević u 80. minutu.

Pravu goleadu videli smo na Banjici, gde je TSC Bačka Topola slavila protiv domaćina Rada rezultatom 3:4.

Andrija Kaluđerović je sa bele tačke nastavio svoj golgeterski niz i u četvrtom minutu doveo svoju ekipu u vođstvo.

Preokret je stigao za dva minuta, a u ukupno tri minuta videli smo dva gola i crveni karton.

Pogodio je Zec u 25. za izjednačenje, odmah u narednom napadu strelac je bio Antonić u 26. minutu, a u 27. je Antonić zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Međutim, u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, Silađi postiže treći gol za TSC.

Četvrti je delo Tumbaševića u 69, a minut kasnije je Busnić postigao drugi gol za Rad.

Rad je uspeo da smanji na 3:4 u 89. minutu, ali vremena za potpuni povratak nije bilo.