Fudbal u BiH je svakakav, ali dosadan sigurno nije: GOLMAN DONEO BOD ŽELJEZNIČARU!

07.04.2018

17:22 >> 17:24

Ponovo neverovatne scene na terenima u Bosni i Hercegovini. Ovoga puta u centru pažnje bio je golman Željezničara Vedran Koševski koji je svom timu doneo bod u duelu sa Širokim Brijegom.

Golman spasio Željezničar

Široki je vodio sa 1:0 od 36. minuta golom Bagarića, videli su mnogi već upisana tri boda, ali je Željezničar uspeo da se spasi u 4. minutu nadoknade vremena.

I to na kakav način. Golman Koševski je istrčao na tridesetak metara od svog gola, snažno je degažirao ka protivničkom šesnaestercu. Golman Širokog je nesmotreno istrčao, lopta ga je preskočila i otkotrljala se u gol za 1:1 i delirijum među fanovima popularnog "Želje".

Pogledajte i sami kako je sve izgledalo.