SRBI NEPORAŽENI U ČEMPIONŠIPU: Paunović rutinski protiv DEVETORICE, Iviću NULA protiv "Sova"!

19.09.2020

16:32

Drugo kolo je odigrano.

Srpski stručnjak Veljko Paunović

Srpski treneri Veljko Paunović i Vladimir Ivić neporaženi su i nakon 180 minuta fudbala u Čempionšipu. Paunovićev Reding je iskoristio prednost dva igrača više na terenu i nadigrao je Barnsli sa 2:0 (0:0), dok su "stršljenovi" remizirali bez pogodaka sa Šefild Vendzejom.

Strelci za Riding bili su Meite u 67. i talentovani Olsen deset minuta kasnije, a do prvog crvenog kartona koji je zaradio igrač Barnslija Helik gosti su bili daleko bolji tim na terenu.

Nakon primljenog gola, "pocrveneo" je i Madsa Andersen, pa Redingu nije bilo teško da potvrdi trijumf.

U Šefildu je viđena jako borbena utakmica u kojoj su domaćini imali veliki motiv da osvoje nova tri buda, nakon što su u sezonu ušli sa "minus 12", ali im to nije pošlo za nogom, pa je viđena "nula" u okršaju "sova" i "stršljenova".