(VIDEO) MITAR REŠETAO UZALUD: Srbin dvostruki strelac u goleadi na "Eland roudu", Lids ipak slavio!

subota, 19. 9. 2020.| 18:04

0

Fudbaleri Fulama su poraženi od Lidsa u 2. kolu Premijer lige posle kiše golova rezultatom 4:3, uz sjajan učinak srpskog napadača Aleksandra Mitrovića.

Tanjug/AP
Aleksandar Mitrović u razgovoru sa sudijom

Aleksandar Mitrović dobio je priliku od starta i postigao je čak dva gola za goste, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz.

Lids je stigao do prvih bodova u novoj sezoni, dok je Fulam upisao drugi poraz.

Ipak, u 41. minutu jedanaesterac i na drugoj strani, a siguran realizator bio je Mateuš Klih.

Lids je kontrolisao dešavanja u ovom meču, a sa dva gola na startu drugog poluvremena je rešio sve.

Ili se makar tako činilo. Prvo je Patrik Bamford u 50. duplirao vođstvo, a onda je sedam minuta kasnije Košta drugim kolom povisio na 4:1.

Gosti se nisu predavali. Najpr je Bobi Rid smanjio zaostatak u 62. minutu.

Potom je i Mitrović dao svoj drugi gol na meču i uneo potpunu neizvesnost u završnu četvrtinu ovog susreta.

Gosti se nisu predavali. Najpre je Bobi Rid smanjio zaostatak u 62. minutu.

Ipak, Fulam nije uspeo da se u potpunosti vrati u meč i tim Marsela Bijelse ostvario je prvi trijumf u ovoj sezoni.

U HOFENHAJMU SE BOJE ZVEZDE: Moramo da budemo oprezni!
0
CRNO-BELI IDU DALJE: Majstorija Pavlovića, Partizan bolji od Bačke na startu Kupa Srbije!