(VIDEO) UMALO SE NISU POBILI: Stadion se orio od žestokih psovki, brutalna svađa fudbalera Junajteda!

17.08.2020

07:24

Fudbaleri Mančester junajteda eliminisani su u polufinalu Lige Evrope od Sevilje rezultatom 2:1.

RepublikaFoto: twitter.com/printscreen
Trenutak žestoke prepirke Fernandeša i Lindelofa

Polufinalni duel engleskog i španskog kluba obeležio je je međusobni verbalni obračun igrača Mančester junajteda.

Sevilja je posle preokreta i katastrofalne reakcije odbrane Junajteda došla do trijumfa i plasmana u veliko finale Lige Evrope.

Junajted je poveo u devetom minutu golom Bruna Fernandeša, Suso je u 26. doneo izjednačenje Špancima. Junajted je bio bolji tim u nastavku, imao je inicijativu, međutim, nakon sramne reakcije Van Bisake i Viktora Lindelofa De Jong postiže u 78. minutu gol za konačnih 2:1.

Lindelof je katastrofalno reagovao kod drugog gola Španaca, bio je glavni krivac za vođstvo španskog kluba. Najbolji igrač Junajteda Bruno Fernandeš je bio besan zbog načina na koji je njegov tim primio gol, pa je kritikovao svog saigrača.

Šveđaninu se to nije svidelo i usledila je žestoka reakcija. Lindelof je počeo da vređa Fernandeša, navodno mu je rekao: "Od**bi k**vo!"