SVUDA POĐI, KUĆI DOĐI: Legenda kluba se prihvatila teškog zadatka - od njega se očekuju samo uspesi! (FOTO GALERIJA)

Autor: Vladimir Vorih

19.09.2023

08:46

Povratak kući...

Fudbaleri Jedinstva iz Paraćina u ovosezonskom takmičenju u okviru Srpske lige Istok, zabeležili su jednu pobedu, dva remija i tri poraza, a nakon neverovatnog rezultatskog neuspeha na gostovanju u Trgovištu, Paraćinci su promovisali i novog šefa stručnog štaba.

Naime, u subotu 16. septembra zeleno-beli su gostovali ekipi Pčinje i tokom prvih 45 minuta igre imali su prednost od 2:0, ali je u nastavku susreta usledio potpuni preokret i domaćin je slavio rezultatom 4:3.

Nakon trećeg neuspeha u šest odigranih prvenstvenih mečeva, rukovodstvo kluba je odlučilo da "šok terapijom" proba da razmrda mladi sastav od kojeg se očekuje da u aktuelnoj sezoni izbori opstanak u istočnoj grupi srpskoligaškog fudbala.

Na mesto šefa stručnog štaba postavljen je Darko Miladinović.

Reč je o treneru kojem će ovo biti drugi mandat na klupi Paraćinaca, a u pitanju je dete Jedinstva, dugogodišnji kapiten i sa punim pravom se može reći i legenda kluba.

Novog trenera je igračima predstavio sportski direktor Petar Jokić.

Treba istaći da je Miladinović tokom prethodne dve sezone sa klupe predvodio gradskog rivala, ekipu SFS Borca.

Priliku za novi debi na klupi Jedinstva, novopostavljeni trener će imati već u subotu 23. septembra kada će Paraćinci ugostiti ekipu Meševa.