19:10

Čačanski Borac uspešno startovao u plej-ofu.

RepublikaFoto: instagram.com/kk_borac_cacak
KK Borac Čačak

Čačani su na svom terenu savladali ekipu Dinamika rezultatom 83-75 i tako se značajno probližili plasmanu u polufinale.

Utakmicu u pratili rezultatski obrti, domaćin je bio bolji u prvoj četvrtini, potom je Dinamik uzvratio u drugoj i na poluvremenu su gosti vodili sa 45-40.

Ipak, u nastavku novi preokret, na koji ekipa Miroslava Nikolića nije imala odgovor do kraja meča.

Darko Balaban je sa 18 poena bio najefikasniji u ekipi Borca, a u Dinamiku isti poenterski učinak imao je Nemanja Krstić.

Najzapaženiji u ekipi Borca bio je Darko Balaban sa 18 poena i 10 skokova. Marko Marinović je dodao 14, a Matija Popović i Nikola Pešaković po 13 koševa.

Kod gostiju su se istakli Nemanja Krstić sa 18, Aleksandar Todorović sa 16 i Petar Rakičević sa 14 poena.