JOVIĆ SE OGLASIO POSLE NOVOG GOLA! Luka OTKRIO najveću ŽELJU!

03.02.2024

22:23

Srpski napadač doneo pobedu Milanu.

Milan opet slavi Luku Jovića! Reprezentativac Srbije doneo je novim, šestim golom u sezoni, pobedu roso-nerima na gostovanju Frosinoneu od 3:2 i to posle nepunog minuta otkako se našao na terenu.

Naime, bivši igrač Crvene zvezde je u igru ušao u 80. minutu i za samo 50 sekundi iskoristio pas Žirua, a potom pogodio za neopisivu radost gostujućih fudbalera.

Po završetku utakmice, Jović je prokomentarisao novi gol u dresu italijanskog giganta:

- Igram jako dobro i srećan sam zbog toga! Uvek se naporno spremam da budem spreman i posebno sam ponosan na pobedu. Ova 2024. godina je odlično krenula za mene, želim da tako nastavim, ponosan sam na večerašnji trijumf, jaki smo - rekao je srpski reprezentativac.

Šef stručnog štaba Milana Stefano Pioli imao je samo reči hvale za Srbina, dok je trener Frozinonea Euzebio di Frančesko stigao da se našali na Lukin račun.