BEZ IZNENAĐENJA: Vicešampion PROTUTNJAO kroz Niš!

03.08.2023

20:59

Dobra utakmica izabranika Žarka Lazetića.

Fudbaleri TSC-a

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole, savladali su ekipu Radničkog u Nišu sa 3:0, u okviru drugog kola Mozzart bet Superlige Srbije.

Srpski predstavnik u kvalifikacijama za Ligu šampiona je ovim trijumfom došao do četrtog boda u Superligi nakon remija sa Partizanom u prvom kolu 3:3.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, gosti su meč rešili u svoju korist u drugom delu igre.

Žarko Lazetić

Strelac vodeđeg pogotka bio je  Aleksandar Ćirković u 63. minutu, dvadeset minuta kasnije metu pogađa Marko Rakonjac, da bi konačan rezultat postavio Nikola Kuveljić u 90. minutu pravom "bombom" sa distance.

Fudbaleri iz Bačke Topole su napravili lepu uvertiru pred meč kvalifikacija za najbolju fudbalsku ligu u Evropi gde će im protivnik biti Braga iz Portugala.

Što se tiče Radničkog iz Niša, oni u prva dva kola domaćeg Šampionata nisu postigli ni pogodak, a doživeli su dva poraza.