POČELA JE MOZZART BET SUPERLIGA: Čukarički i Spartak ostvarili uvodne POBEDE!

29.07.2023

20:56

Zakotrljala se lopta na terenima u Srbiji.

Utakmicom Čukaričkog protiv Radničkog iz Niša zvanično je otvorena nova sezona Mozzart bet Superlige u Srbiji.

U istom terminu snage su odmerili Spartak Subotica i IMT.

Na Banovom brdu domaći Čukarički slavio je protiv Radničkog 2:0 golovima Muhameda Badamosija u 52. i Ibrahima Mame Ndiajea u 91. minutu utakmice.

Imali su izabranici Dušana Kekreza inicijativu u većem delu utakmice, veći posed lopte, ali se Radnički nije predavao. Stefan Tomić je promašio penal u devetom minutu prvog poluvremena. Na drugoj strani najbolju priliku propustio je Saša Marjanović kada je u 30. minutu pogodio prečku iz jedanaesterca.

Golove vredne tri boda videli smo u drugom delu igre kada su precizni bili Badamosi i Ndiaje.

Spartak je u Subotici nakon preokreta pobedio novajliju IMT 2:1.

Poveli su "traktoristi" golom Miloša Lukovića, koji je jedan od najmlađih strelaca u istoriji Mozzart bet Superlige sa samo 17 godina.

Aleksa Djurasović u 43. minutu donosi Spartaku izjednačenje nan sistenciju Ubiparipa, dok je potpuni preokret viđen u 63. minutu kada je precizan bio Srđan Hrstić.