KONAČNO! Punovićev Reding pobedio i nastavio borbu za opstanak!

19.02.2022

17:34

Fudbaleri Redinga ostvarili su pobedu na gostovanju Prestonu (3:2) u 33. kolu Čempionšipa. Ekipa Veljka Puanovića je ostvarila prvu pobedu još od 27. novembra.

Veljko Paunović

Dvostruki strelac u prvih 45 minuta je bio Žoao, u drugom i 19. minutu.

Treći pogodak na meču za goste je postigao Svift u 55. minutu. Tada je izgledalo da će Reding bez problema doći do trijumfa, ipak domaći se nisu predavali.

Džonson u 57. i Arčer u 74. minutu uneli su pravu dramu u ovaj duel. Međutim gosti su se odbranili i odneli kući devetu pobedu u prvenstvu.

Nakon ovog trijumfa Reding se sada nalazi samo jedno mesto iznad zone ispadanja sa 26 bodova, pet više od Derbi Kauntija.