DOBRO JE ŠTO NIJE DOŠAO U ZVEZDU: Ofanzivac ZBOG GLUPOSTI zaradio CRVENI KARTON!

13.12.2021

09:09

Srpski ofanzivac Nikola Čumić, koji je letos odbio ponudu Crvene zvezde i iz Olimpijakosa na pozajmicu otišao u švajcarski Lucern od juče je u centru pažnje tamošnjih medija.

crveni karton

Naime, Lucern je gubio 0:1 na gostovanju Grashopersu, a Čumić je u 57. minutu ušao sa klupe.

Nekoliko minuta kasnije je uspeo da postigne gol za izjednačenje, ali potom je napravio glupost koja je mogla da poništi sve vredno što je postigao.

Čumić je već imao žuti karton, a prilikom proslave gola, bez razmišljanja je skinuo dres i tako zaradio drugi žuti i isključenje u 80. minutu.

Na svu sreću, njegovi saigrači su uspeli da do kraja meča ne prime gol i osvoje bod.