ŽESTOK OKRŠAJ U SUBOTICI: Podela bodova u vojvođanskom derbiju!

16.08.2021

19:28

Fudbaleri Vojvodine i Spartaka se remizirali rezultatom 2:2 u okviru 5. kola Superlige Srbije.

FK Vojvodina

Vojvodina je prva stekla prednost posle gola Veljka Simića u 32. minutu i taj pogodak bio je jedini u prvom poluvremenu.

Posle šest minuta igre u nastavku Milan Marčić je izjednačio na 1:1, da bi u 62. minutu Nikola Srećković doneo preokret.

Samo šest minuta kasnije Dušan Stevanović ponovo je doneo egal i, ispostavilo se, bod Novosađanima.

Oni su u 90. minutu ostali sa igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Luka Cucin, ali je Vojvodina do kraja nadoknade izdržala i sačuvala remi.

Fudbaleri Kolubare pobedili su u gostima Proleter sa 1:0, u petom kolu Superlige Srbije.

Pobedonosni gol za Kolubaru postigao je Dejan Đenić u 35. minutu.