BORBA ZA EVROPU SVE ŽEŠĆA: Vojvodina i Čukarički ODIGRALI UTAMICU GODINE u Superligi, pljuštala kiša golova!

12.02.2021

19:35

Izabranici Nenada Lalatovića slavili su u gostima protiv Čukaričkog na Brdu.

Fudbaleri Vojvodine preokrenuli su utakmicu na Banovom brdu, pa su na kraju došli i do sva tri boda!

Rat je trajao od prvog do poslednjeg minuta, pa je na kraju, možda i pravično, došlo do podele bodova posle sjajnih 3:3.

Nagoveštaj da će biti veselo dao je Veljko Birmančević već u 5. minutu, kada je vešto savladao golmana Vojvodine i doneo Čuki prednost.

RepublikaFoto: fkcukaricki.com
Veljko Birmančević postigao je prvi gol na meču

Sedam minuta kasnije, već je bilo 2:0.

Nikola Ćirković ovaj put je bio precizan, pa je nada za Lalatovićeve pulene brzo nestajala.

Ključni momenat dogodio se tik posle poluvremena, kada je Srđan Mijailović zaradio drugi žuti i otišao na ranije tuširanje.

Tada su se gosti razgoropadili, pa je najpre Miljan Vukadinović, a onda i Aranđel Stojković, pogađao kako bi izjednačili.

Prednost Voši donela je pridošlica iz tabora Crvene zvezde, Veljko Simić, u 80. minutu utakmice.

Bivši igrač Zvezde Veljko Simić doneo je pobedu Voši u 80. minutu

Na nesreću "Firmaša" i drugih navijača Vojvodine, Čukarički je u 97. minutu, iliti sedmom minutu nadoknade, ipak stigao do izjednačenja.