OVAKAV PARTIZAN JE ZASTRAŠUJUĆ: Crno-beli ODRŽALI LEKCIJU Pazarcima na putu ka DOMINANTNOJ POBEDI!

12.02.2021

17:06

Aleksandar Stanojević bez zadovoljno trlja ruke posle impresivne partije "parnog valjka" protiv Novog Pazara.

Crno-beli nisu imali problema na gostovanju u Novom Pazaru

Beograđani nisu izgledali impresivno u prvoj deonici, ali su sve to nadoknadili u drugom, pa su do kraja urnisali domaćine rezultatom 4:1.

Katastrofalno ispucavanje golmana Pazara dozvolio je Lazaru Markoviću da donese vođstvo u 54. minutu.

Natho je potom u 62. oboren u kaznenom prostoru, posle čega je sa bele tačke duplirao prednost.

Treći gol za crno-bele postigao je Filip Holender svega dva minuta kasnije, posle sjajne asistencije Aleksandra Miljkovića.

Taman kada je delovalo kao da je meč gotov, Jovo Kojić postigao je pogodak za Novi Pazar u 75. minutu, pa je završnica mogla da bude neizvesna, da Nikola Štulić nije uspeo da postigne četvrti pogodak u 87. minutu i reši utakmicu i definitivno.