KAZNENA EKSPEDICIJA: Juventus bez Ronalda ZGROMIO Spal za polufinale Kupa!

27.01.2021

21:55

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u polufinale Kupa Italije pošto su kao domaćini pobedili SPAL sa 4:0 (2:0).

FK Juventus

Kristijano Ronaldo je odmarao, a u napadu su dobili šansu Alvaro Morata i Dejan Kuluševski i to su u potpunosti iskoristili.

Španac je u 16. minutu iz jedanaesterca doneo prednost Juventusu, da bi u 33. minutu i Đanluka Frabota uspeo da sa ivice kaznenog prostora pogodi za 2:0. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Juventus je u 79. minutu ipak stigao do novog pogotka. Kuluševski je ovog puta bio precizan, odlično je reagovao na dodavanje Federika Kijeze za 3:0.

Uspeo je Juventus u četvrtom minutu nadoknade da stigne i do četvrtog gola, a strelac je bio Kijeza.

U ekipi SPAL-a od 46. minuta igrao je bivši igrač Crvene zvezde Nenad Tomović.