(VIDEO) ŽIV JE ADEM, UMRO NIJE: Adem zaigrao posle dva meseca i MAJSTORSKIM golom pokrenuo Bešiktaš do pobede!

24.01.2021

17:53

Fudbaleri Bešiktaša savladali su u Istanbulu sa 2:1 ekipu Goctepea u okviru 21. kola turskog šampionata.

Adem Ljajić

Domaćin je ovom pobedom učvrstio prvu poziciju, dok je Goctepe ostao na 11. mestu. Srpski fudbaler Adem Ljajić odigrao je prvi meč posle više od dva meseca i odmah je postigao gol.

Gosti su na poluvremenu vodili golom Tripića u 39. minutu.

Trener Bešiktaša na startu drugog poluvremena ubacio je Ljajića u igru, a ovaj mu je već u 46. minutu uzvratio sjajnim golom. Lepo je prihvatio loptu i poslao je kroz noge golmana Egribajata.

Do potpunog preokreta istanbulski velikan stigao je golom Abubakara u 77. minutu.