ĐORĐEVIĆ PRED NOVIM OTKAZOM? Sale se oglasio nakon DEBAKLA i najlošijeg rezultata u ISTORIJI KLUBA!

13.11.2021

13:02

Ekipa turskog velikana Fenerbahčea je, predvođena srpskim stručnjakom Aleksandrom Đorđevićem, u petak uveče kao domaćin doživela težak poraz od milanske Olimpije (43:68).

Aleksandar Saša Đorđević

Ovu utakmicu je obeležila prva četvrtina u kojoj je Đorđevićev tim ubacio svega tri poena, dok je gost upisao čak 22.

Nekadašnji šampion Evrpe do kraja utakmice nije igrao mnogo bolje u napadu i sa 43 poena ostvario drugi najlošiji učinak u istoriji Evrolige.

Od moćnog Fenera, lošija je samo Cibona koja je pre više od dvadeset godine protiv Sijene u Zagrebu ubacila samo 40 poena.

Nakon meča se oglasio i trener Fenera, Aleksandar Đorđević.

- Zaista ne znam šta bih rekao. Naš rival je bio bolji u svim, ali svim elementima igre. Imao je više koncentracije, agresivnosti, čvrstine, daleko bolji pristup meču. Teško mi je da se setim da li je neka ekipa postigla samo tri poena u jednoj četvrtini, to je definitvno moja greška. Trebalo je da igramo drugačije - rekao je Đorđević.