SLEPI MIŠEVI OSTALI BEZ KRILA: Espanjol utišao Mestalju (VIDEO)

31.12.2021

18:00

Fudbaleri Valensije i Espanjola odigrali su poslednji meč španskog fudbala u 2021. godini.

Valensija i Espanjol spuštaju zavesu na španski fudbal ove godine, a njihova utakmica 19. kola LaLige završena je pobedom gostiju rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu golova nije bilo, da bi već na startu drugog, tačnije u 52. minutu Valensija povela preko Alderetea.

Ugo Duro je u 80, minutu dobio žuti karton, a dva minuta kasnije još jedan i ostavio Valensiju sa desetoricom, dok je u 83. minutu Espanjol došao do izjednačenja.

Dugo je skrivio jedanaesterac koji je u gol pretvorio Raul de Tomas.

Za veliki preokret i šok na Mestalji pred novogodišnje slavlje postarao se Havi Puado u 88. minutu utakmice.