ISKALILI BES POSLE PORAZA U PRVOM KOLU: Lajpcig DEKLASIRAO Štutgart!

20.08.2021

20:18

Fudbaleri Lajpciga deklasirali su Štutgart sa 4:0 u okviru 2. kola Bundeslige.

Fudbaleri Lajpciga slave jedan od golova protiv Štutgarta

Lajpcig je u uvodnoj rundi doživeo iznenađujuć poraz od Majnca, dok je Štutgart pregazio Grojter Firt sa 5:1.

Zbog toga je domaćin imao imperativ pobede u ovom meču i na kraju je stigao do ubedljive pobede.

Soboslaj je krajem prvog poluvremena doneo prednost ekipi Džesija Marša. Ipak, totalna dominacija Lajpcija usledila je u drugih 45 minuta, pošto je domaćin u tom periodu postigao tri gola.

Forsberg je povisio na 2:0, a potom je nezaustavljivi Soboslaj stigao do drugog kola na meču. Konačan rezultat postavio je sa bele tačke Andre Silva.