KOMPLETNO PRVENSTVO STAJE U 90 MINUTA: Sjajna uvertira lidera pred gostovanje velikom rivalu!

Autor: Vladimir Vorih

09.05.2023

18:12

Prema očekivanju, lider nije imao težak posao.

Fudbaleri Mladosti iz Male Ivanče remizirali su u 14. kolu Opštinske lige Sopot na gostovanju ekipi OFK Rogača rezultatom 1:1, što je iskoristila ekipa Malog Požarevca koja je trijumfom uvećala prednost na tabeli.

Mali Požarevac, prema očekivanju, nije imao težak posao u duelu protiv ekipe Stojnika. "Fenjeraš" ovosezonskog takmičenja na svom kontu ima svega jedan osvojeni bod i pitanje pobednika u duelu prvog i poslednjeplasiranog, nije se ni postavljalo.

Na kraju domaća ekipa je slavila rezultatom 4:0, po dva pogotka su postigli Kretić i Živanović, a susret su obeležila čak tri dosuđena jedanaesterca. Dva u korist domaće ekipe, ali je samo jedan realizovan, dok sa druge strane i gosti nisu realizovali najstrožu kaznu.

- Opštinska liga Sopot, 14. kolo:

Mali Požarevac (Mali Požarevac) - Stojnik (Stojnik) 4:0 (1:0)

Stadion: FK Mali Požarevac

Strelci: Kretić (2), Živanović (2)

U Malom Požarevcu je sve spremno za viši rang takmičenja

Već narednog vikenda na programu je veliki derbi Opštinske lige Sopot. U Maloj Ivanči domaća ekipa Mladosti dočekaće Mali Požareva, a u slučaju trijumfa crveno-crnih, oni bi već u tom momentu i teoretsk istigli do šampionskog pehara i plasmana u viši rang takmičenja, Prve beogradske lige - "grupa C".