KRIVELJ NA DOMAĆEM TERENU IGRA PERFEKTNO: Domaća publika svaki put u velikom broju dođe na stadion!

23.04.2023

15:02

Osma pobeda pred domaćom publikom je upisana.

U okviru 21. kola Borske okružne lige ekipa Krivelja je ugostila sastav Ključa (Podvrška), prvi duel ova dva tima završen je podelom bodova, rezultat je tada glasio 3:3.

Ekipa Krivelja je u ovaj susret ušla sa 23 osvojena boda, što je bilo dovoljno za deseto mesto na tabeli, sastav Ključa je sa četiri boda manje bio na 13. poziciji.

Odlično su otvorili igrači Krivelja utakmicu, na domaćem terenu njihovi fudbaleri igraju sa posebnom dozom volje i želje, publika je svakako veliki faktor na njihovim mečevima.

U 23. minutu viđen je prvi gol na meču. Posle centaršuta Dragan Šćopić se najbolje snalazi u kaznenom prostoru Ključa i loptu glavom smešta u mrežu, 1:0.

Do kraja poluvremena beležimo par poluprilika, ali promene rezultata nije bilo.

Na startu drugog dela izvršene su tri izmene, dve u domaćem i jedna u gostujućem taboru.

Domaći fudbaleri su u prvih deset minuta nastavka uspeli u potpunosti da slome otpor protivnika.

Prvo je Dragan Petković u 52. minutu odličnu akciju završio loptom u mreži golmana Čazimovića.

Samo četiri minuta kasnije rezervista Marko Vučetić uvećao je prednost na 3:0.

Ubrzo je pogodio još jedan rezervista, ali ovoga puta u redovima gostiju. David Dragomirović je posle nesmotrenosti u odbrani Krivelja uspeo da pošalje loptu u mrežu, 3:1.

Do kraja susreta mreža Ključa se zatresla još tri puta. Rezervisti Barbucic i Stošanović su pogađali, dok je Petković upisao svoj drugi gol na meču za konačnih 6:1.

Krivelj - Ključ (Podvrška) 6:1 (1:0)

Krivelj: Boćešević, Diljaj, Jenić (od 46' Vučetić), M. Mladenesković, Šćopić, Brvić (od 46' Stošanović), Ursuljanović, Buzejić (od 83' Demiri), D. Mladenesković (od 72' Barbucic), Petković, Abdulah (od 72' Ramadani)

Ključ: Čazimović, Draganović, Bucić (od 46' Dragomirović), Gicelanović, Savić, M. Marinović, M. Milenković, D. Marinović, Papić, S. Milenković, Trajilović (od 77' Slatinašević)

U sledećem kolu ekipa Krivelja gostuje timu Blizne, dok će sastav Ključa ugostili Polom iz Leskova.