NE VIDI SE KRAJ CRNOG NIZA: Kecmanović ponovo poražen u prvom kolu!

19.06.2023

18:29

Srpski teniser još jednom pokazao da ovo nije njegova sezona.

Srpski teniser Miomir Kecmanović

Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu ATP turnira u Kvinsu od Kamerona Norija  sa 0:2 u setovima (6:4, 7:6(5))

Prvi set počeo je razmenom brejkova, a kod rezultata 2:2, Miša nije iskoristio tri brejk lopte. Igrači su bili sigurni na svoj servis, ali Britanac koristi svoju šansu pri rezultatu 5:4 i stiže do osvajanja prvog seta.

Miomir Kecmanović

U drugom setu slična situacija, po jedan brejk na obe strane, s tim što su nakon toga bili sigurni na svoj servis i otišlo se u taj-brejk.

Bolji od početka bio je Nori, poveo je 6:2, prokockao tri meč lopte, ali na kraju ipak imao dovoljno koncentracije da osvoji set 7:5, a samim tim i trijumfuje na meču.

Kecmanović protiv Britanca ima skor 0:3, a jedini put mu je uzeo set u Sankt Petersburgu 2020. godine.

Ova godina je jedna od najslabijih u karijeri tenisera iz Beograda, ima 15 pobeda uz 16 poraza, a najbolji rezultat napravio je na mastersu u Majamiju gde je došao do trećeg kola.